25juni

Huisvesting Zorghuis

In april dachten we dichtbij een geschikt pand te zijn. Maar helaas was een andere partij ons net voor. Een volgende mogelijkheid op onze lijst ging op het laatste moment niet door. Het zit ons en Kleurrijk Wonen even niet mee om een pand te verkrijgen. Maar gelukkig blijft Kleurrijk Wonen positief en vol goede moed doorgaan, dus ook ons team blijft optimistisch om in Kedichem een mooi pand te vinden. Gaat dat lukken in juli? Dan is starten in september a.s. zeker nog mogelijk.

Wat zou dat geweldig zijn, dan kunnen we op de Rommelmarkt van 3 september a.s. ons echt goed presenteren, mogelijke cliënten ontmoeten en nog enkele vrijwilligers werven. Op dit moment hebben we ruim 50 vrijwilligers voor de begeleiding van cliënten en circa 10 “technische” vrijwilligers. Voor de begeleiding kunnen we nog vrijwilligers gebruiken. Dus heeft u belangstelling en nog niet aangemeld? Dan heeft u nog steeds de kans dit alsnog te doen, ons team zal er zeker blij mee zijn.

Posted in nieuws

  • Contactgegevens

  • Zorghuis Kedichem
   Koningin Wilhelminalaan 46
   4247 EN Kedichem

   Coördinatoren: Gretha Oosterom & Martine Visser
   Mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
   Tel: 0183-745987

  • Volg ons: 

Locatie

Locatie